Hakkımızda

Firmamız, Ankara'da faaliyet göstermekte olup, ana üretim alanı olan paslanmaz levha panelleri üretimi ile birlikte, mimari projenin gerektirdiği paslanmaz doğrama ve asma tavan imalat ve montajını da yapmaktadır. Talep edilmesi halinde, firmamız tarafından, alüminyum cephe panelleri ve alüminyum mimari ürünleri de üretilebilmektedir. Firmamız, sahip olduğu güvenilir ve geniş tedarik ağı sayesinde, alüminyum ve paslanmaz levha da sağlayabilmektedir.


Uzun yıllardır sektörde var olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile üreticilerin en iyi malzemeye yönlendirilmesini ve piyasa şartları içinde en uygun fiyata alabilmesini sağlamaktayız. Firma olarak kazanç odaklı şirket mantığı yerine ticaret ortaklarının çıkarlarını korumaya alan ve onlarla beraber büyümeyi hedefleyen şirket mantığını benimsemiş bulunmaktayız.


Satmış olduğumuz ürünün sanayide hangi alanlarda ve hangi özellikler göz önüne alınarak kullanıldığını en az malı doğrudan kullanan firmalar kadar iyi bilmekteyiz. Paslanmaz levha malzemelerinin siparişinden sertifikalarının paylaşımına, mal satışından sonraki bölümde sevkiyatın zamanında yapılmasına kadar her süreç firmamızın denetiminde ilerlemektedir.


Copyright © Yıldırım Alüminyum - ANKARA | Tüm Hakları Saklıdır.